נתב"ג: טיסות ישירות במחיר זול ליעדים חדשים

חברת תעופה חדשה בשם "אייסלנדאייר" מגיעה לישראל. חברת התעופה הלאומית של איסלנד הנקראת "אייסלנדאייר" תחל בחודש יוני להפעיל 2 טיסות שבועיות מנתב"ג לעיר הבירה של איסלנד רייקיאוויק. כמו כן חברת התעופה הישראלית ארקיע מוסיפה חדשים ומזמינה אתכם להכנס לאתר החברה הרשמי כדי להתעדכן בכל המחירים והמבצעים לחודשים הקרובים.

תוכן עניינים

תגידו ביי ביי לטיסות קונקשן - ושלום לטיסות ישירות

הולך להיות מעניין בנתב"ג בקיץ 2024, חברות התעופה הישראליות מחממות מנועים ומכינות לכם הרבה יעדים חדשים אליהם תוכלו לטוס בטיסות ישירות מנתב"ג במחירים אטרקטיביים.

חברת התעופה "אייסלנדאייר" כמו שהזכרנו קודם מתכוונת להפעיל טיסות ישירות בין ישראל לאיסלנד. אם איסלנד הייתה ברשימת המקומות שאתם רוצים להגיע אליהם, עכשיו יש לכם הזדמנות אמיתית. הטיסות לעיר הבירה רייקיאוויק ימשכו כל הקיץ ומשך הטיסה הצפוי הוא בערך בין 6 ל-7 שעות.

איסלנד היא מדינת אי באוקיינוס האטלנטי והפכה כבר מזמן ליעד אטרקטיבי בקרב ישראלים ולכן היה מקום להשיק קו טיסות ישירות.

לחברת התעופה הלאומית של איסלנד צי מטוסים קטן יחסית ועומד על 39 מטוסים בערך. כמו כן נמסר לנו שרוב מטוסי החברה הם מסוג בואינג מכל הגדלים. נכון להיום איסלנד אייר מפעילה קווי טיסה ליעדים רבים ברחבי אירופה ואמריקה.

ארקיע מציעה לכם לטוס ליעדים חדשים – ארקיע הודיעה כי באביב תוכלו לרכוש כרטיסי טיסה לברלין, ניס, ויעדים חדשים באירופה פעמיים בשבוע לפחות. היעדים החדשים מצטרפים ליעדים רבים שארקיע כבר מפעילה ליעדים רבים באירופה.

תוכן נבחר באתר:

אל על תפעיל טיסות ישירות מנתב"ג לטוקיו גם בקיץ 2023

על פי בעל תפקיד בכיר באל על, החברה החליטה להפעיל טיסות ישירות שבועיות מנתב"ג לטוקיו לפחות פעמיים בשבוע.

חברת התעופה הישראלית הגדולה ביותר – אל על מתכוונת להוסיף טיסות ישירות לטוקיו עיר הבירה של יפן בחודשי הקיץ של 2023. הטיסה הראשונה של אל על לטוקיו תצא בתחילת האביב ומכירת כרטיסי הטיסה לחודשי הקיץ תחל בזמן הקרוב. לרגל השקת הטיסות החדשות מבטיחים באל-על כי מחירי הכרטיסים יהיו אטרקטיביים.

שירותי מוניות באתר:

עדיף מונית לנתב"ג - התחבורה הציבורית בנתב"ג אינה יעילה

במשרד התחבורה מודים כי התחבורה הציבורית לנתב"ג או מנתב"ג אינה מספיק מהירה ונוחה וכי הציבור בכל חלקי הארץ היה רוצה לראות תחבורה ציבורית טובה יותר לנתב"ג שפועלת מסביב לשעון וכך מאפשרת גם לתושבי אזור הצפון והדרום להגיע לנתב"ג בקלות ובמחיר מסובסד.

כמו כן, מזכירים לנו כמה מתושבי אזור הצפון שדיברנו איתם, כי התחבורה הציבורית לנתב"ג אינה יעילה מספיק מכיוון שאין איסוף מפתח הבית. כל התחבורה הציבורית הפועלת כיום בנסיעות לנתב"ג מכל חלקי הארץ מצריכה הגעה של הנוסעים לנקודת איסוף המקשה על נוסעים רבים להשתמש בה.

גורם בכיר במשרד התחבורה אומר כי התחבורה הציבורית לנתב"ג יעילה בדיוק כמו במדינות המובילות באירופה ואין צורך לשדרג או לשנות דבר באמצעי התחבורה העומדים היום לרשות הנוסעים בכל חלקי הארץ.

במשרד התחבורה מודעים לכך שהדרך הנוחה ביותר להגיע לנתב"ג היא מונית ספיישל המאפשרת נסיעה ישירה מפתח הבית לנמל התעופה בן גוריון. אך לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה נסיעה עם מונית ספיישל לנתב"ג. לדוגמא: משפחה שגרה באשדוד וצריכה מונית גדולה ל-6 נוסעים תצטרך לשלם בין 500 ש"ח ל-600 ש"ח עבור הנסיעה. לכן רוב התושבים באשדוד מעדיפים לנסוע לנתב"ג עם הרכב הפרטי ולחפש חניה.

הזמנת מוניות גדולות בפריסה ארצית: